צבי תדמור 4, דגניה 12-14, חולון

רחוב צבי תדמור 4, דגניה 12-14 שכונת מגדלים בשדרה (ח'-501), חולון

194 יחידות דיור. פרויקט יוקרתי מהמובילים בחולון דירות 4-5-6 חד’ פנטהאוזים ודירות גן בשלושה מגדלי יוקרה מרהיבים על השדרה היוקרתית בחולון. יצירת אומנות אורבנית במיקום המושלם.

נוף ירוק בלב העיר

בשכונה החדשה והיוקרתית של חולון, שלושה מגדלים מפוארים הממוקמים במרכז החדש והיוקרתי ביותר בחולון. קרוב ונגיש לקניון חולון, המדיטק, מוזיאון העיצוב של האדריכל – רון ארד, קאנטרי “בריזה”, הקומפלקס המוניציפלי של עיריית חולון ואולם הקונצרטים שעיצב האדריכל הצרפתי הנודע, ג’אן פול ויגייה.

לגור בלב השדרה

לראשונה בישראל נבנתה ותוכננה על ידי עיריית חולון, שכונה חדשה, אינטימית ויוקרתית בלב העיר ללא כבישים וחניות עיליות. השדרה מוריקה ונושקת למרפסות המגדלים הנהנים מנוף פתוח וירוק. לגור במקום היפה ביותר בחולון.

תכנון אדריכלי מבריק

הפרויקט תוכנן על ידי משרד האדריכלים המוביל “כהנא אדריכלים” ומעוצב בתפיסה חדשנית וייחודית, המאפשר לדיירים להנות מיופיה ונופיה של השדרה המרהיבה. המגדלים מחופים בשיש בשילוב אלומיניום וזכוכית המשווים למגדל מראה בוהק ויוקרתי.

פיתוח סביבתי מושלם

הלובאים המפוארים של פרויקט סאדאב פלטיניום – יוקרה בלב השדרה, עוצבו על ידי אדריכל פנים מוביל, אשר תכנן את הלובאים בתפיסה חדשנית ופונקציונלית לנוחות הדיירים. למגדל שלוש מעליות מהירות, המאפשר לדיירים ובאי המגדלים להנות ולהתרשם מעיצוב פורץ גבולות ועוצר נשימה, של יוקרה ועוצמה בהשארת המלונות המובילים בעולם.